Креативни Конвертирање На Ручек Чинија, 7, Multicolor

Креативни Конвертирање На Ручек Чинија, 7, Multicolor

Достапно за вашата нарачка
DEN 85.44
Залиха:

Пакетот вклучува : 8 Хартија Ручек Плочи - 7".Овие премиум сила хартија вечера плоча карактеристики на "Прослават" банер, и фарма на животните со црвена штала и областа на позадината.Служи вкусна и возбудлива оброци со овој производ, Тоа е совршен за роденден партии и други прилики што одговара на циркус на партијата тема.Направени од храна одделение, животната средина-пријателски biodegradable хартија материјал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата