ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 10Pcs Кабинет Knob Нерѓосувачки Челик Шкафот се Повлече Фиока Копчиња Мебел Гардероба Круг се Справи со Кујна Повлекува Хардвер

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 10Pcs Кабинет Knob Нерѓосувачки Челик Шкафот се Повлече Фиока Копчиња Мебел

Достапно за вашата нарачка
DEN 1567.20
Залиха:

Изборот на home safety.Производ:Се Повлече Knob.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Како На Сликата Покажува.Функција : натпревар гардероба, фиоки, кабинети, шкафот итн. 10 Pcs Кабинет Knob Нерѓосувачки Челик Шкафот се Повлече Фиока Копчиња Мебел Гардероба Круг се Справи со Кујна Повлекува Hardware Specification : Производ:се Повлече Knob Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како Слика Shows Size : приближно 15*20*28mm Pitch : Еден-hole Supplied со 22mm screw Feature : натпревар гардероба, фиоки, кабинети, шкафот итн.Лесно инсталирање, Не-исчезнува, Ergonomical Дизајн.Пакет се Вклучени : 10 x Knobs10 x 22mm Screws Note : ве Молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Product:Pull Knob :
Material:
Stainless Steel
Color:
As Picture Shows
Size:
approx 15*20*28mm
Pitch:
Single-hole
Supplied with 22mm screw :
Feature:
match wardrobe, drawers, cabinets, cupboard etc.
Easy-installing, Non-fading, Ergonomical Design. :
Package Included:
10 x Knobs :
10 x 22mm Screws :
Please allow minor deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата