YASENN 100LED 9.9 Ft Icicle Светла,8 Осветлување Режими String Светла,Icicle Стил Светла со Тајмер,Connectable Самовила Светла за Приклучок во Ѕид Eave Покривот Тремот Градина Божиќ Декорац?

YASENN 100LED 9.9 Ft Icicle Светла,8 Осветлување Режими String Светла,Icicle Стил Светла со Тајмер,Connectable

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Icicle светла со Јасни кабел : збир на 9.9 ft /100 LEDs /20drops Водоотпорен за Внатрешна отворено,Жица Должина Прво да ДОВЕДЕ : 9.9 ft/3м,Насоки Проред : 15cm,ПРЕДВОДЕНА Проред : 10cm.Icicle String Светла Приклучок во : Заштеда на Енергија,Ниска Потрошувачка на Енергија, Безбеден Дизајн Елка Светла синџир : Заштеда на Енергија,Ниска Потрошувачка на Енергија, Низок Напон DC29 V Адаптер ,Кул да се допре.можете да се осигурате дека допир е кул и не се прегрее, а истовремено обезбедувајќи светлината на извор на светлина.На Icicle стил Светла Лесен за употреба и со можност да биде продолжен,Доаѓа со дополнителна женски plug на крајот на секој сет за продолжување, може да се поврзете до 4 групи на истите светла синџир на еден рок да ги исполнат различни должина барања.Multifuction Icicle Самовила светла со тајмер,8 осветлување сцени,со тајмер,6 Hr и 18 Hr надвор секој ден,Притиснете и задржете го копчето за контрола на копчето за три секунди за да се направи мерењето ефективни,Кога вклучите тајмерот,индикаторот светне на адаптер.Оваа прекрасна led Icicle string светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување вашата Свадба Партија Дом Градина Спалната соба Отворен и Затворен Ѕид Eave Украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата