Mediatech 21-023 CM Хенк е Избалансиран Сол Решение, 1x со Калциум и Магнезиум, Без Phenol Црвена (Пакување од 6)

Mediatech 21-023 CM Хенк е Избалансиран Сол Решение, 1x со Калциум и Магнезиум, Без Phenol Црвена (Пакување од

Достапно за вашата нарачка
DEN 4054.32
Залиха:

Пакет Димензии : 9 L x 7 H x 11 W (милиметри).Пакет Тежина : 15 грама.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 21-023-CM.Хенкс' Избалансирани Сол Решение (HBSS) е тампон користи за одржување на физиолошка рн на клетки се одржува во не-CO2 атмосферски услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата