PPCLION 1.2 - 2 Мала морска ѕвезда на Ѕвезда Морска Школка Плажа Занает 50 Компјутери

PPCLION 1.2 - 2 Мала морска ѕвезда на Ѕвезда Морска Школка Плажа Занает 50 Компјутери

Достапно за вашата нарачка
DEN 285.36
Залиха:

Природни вистински мини морска ѕвезда, вистинска морска ѕвезда имаат малку риби мирис.Големина на : 1" - 2".Количина : 50 Pcs.На морска ѕвезда се спакувани во обновливи кутија за да избегнете кршење во транзит.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши вашиот проблем во рок од 12 часа. 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата