Ilyapa Приватност Вратата Лост, Бран Стил, Keyless Заклучување Рачки на вратите за Кревет и Бања Leverset Lockset, Лево или Десно за да го Предадете Бран Стил Рачки, Масло Протри Б?

Ilyapa Приватност Вратата Лост, Бран Стил, Keyless Заклучување Рачки на вратите за Кревет и Бања Leverset Lockset,

Достапно за вашата нарачка
DEN 420.96
Залиха:

ИНСТАЛАЦИЈАТА не Е ЛЕСНО да го Инсталирате на вашиот lockset во минути.Сите што ви треба е алатка за поставување и врата - без стручна помош задолжителни!.МАЗНА АКЦИЈА РАЧКАТА на менувачот - Овие рачката на вратата, се справува со обезбеди keyless, приватноста заклучување функција со непречено функционирање.Совршен за бањи, спални, и повеќе.ЛЕВО НА ДЕСНО ИЛИ ЛЕВО РАЦЕ ВРАТИ - Универзална ракување со овозможува овие средства да бидат инсталирани на двете лево и десно раце врати.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ВРАТИ - Оваа врата рачката се вклопува 1-3/8" да 1-3/4" врати.На backset е прилагодлив од 2-3/8" до 2-3/4".Одговара на сите стандардни вратата дебелина : 1-3/8" да 1-3/4".КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - Нашата врата рачката на менувачот функција мазна завршница, се направени од цврст цинк, алуминиум и месинг, и донесе класичен подобрување на вашиот дом или канцеларија.Совршен За Заштита На Приватност.Овие keyless заклучување врата држела функција едно-насочен заклучување функција и се идеални за во спалната соба и бањата апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата