xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Гроздобер Срце

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за

Достапно за вашата нарачка
DEN 686.40
Залиха:

Може да се задржи вашата пиење ладна или топла.КАРАКТЕРИСТИКА Нашите единствени моден двоен ѕид вакуум изолација штити температура за неколку часа.Одлично за секојдневните авантури или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам, спортски, излети, патувања. За малолетните лица, ве молиме да користите под водство на возрасни или откако ќе бидат информирани.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Нашите изолирани шишиња со вода се вклопува во повеќето купот на сопствениците, ранец џебови или во вашата рака. Со цел да се постигнат најдобри топлина и ладно изолација ефект, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Овие шишиња со вода се корисни годината, одржување на вашиот чај топло во зима и вода да се излади во текот на летото.Можете да ги користите во канцеларија, теретана, училиштето го КОРИСТИТЕ МЕТОДОТ 1. За да се спречи протекување, ве молиме завртка купот покрие насока на стрелките на часовникот кога првенство тело е навалена. Спортски шише за вода е наменета за повеќето авантуристички активности на отворено и стилизирана да биде совршен урбани придружник, како и одличен придружник за вас во дневниот вода за пиење.Овие термална вода во шишиња се совршен подарок за возрасни да се користи дома и на работа, а децата за на училиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата