Креативни Конвертирање На Хартиените Ознаки, 7, Сино/Браун

Креативни Конвертирање На Хартиените Ознаки, 7, Сино/Браун

Достапно за вашата нарачка
DEN 168.72
Залиха:

Пакетот Вклучува : 8 x Расположливиот Хартија Плочи дека мерките 7-Инчи во дијаметар.Овие круг хартија плочи функција реална слика на смиреност плима тркалање во текот на плажа со срце повлечени.Поставете овој комплет се појавува на страната на бафет табела.Дизајнот е отпечатен во висок квалитет не-абсорбента хартија.Од пица и закуски да роденденска торта, 8-count премиум сила хартија ручек плочи им помогне на гостите уживаат во забавата.Направени во САД, овие здрав стил на хартија плочи земе нешто што може да јадење надвор.Од Креативните Конвертирање, со повеќето искусни кадри на дизајн на експерти во партијата индустрија, знаете што се добива најдобрите во расположливиот хартија и пластика стоки, украси и партија акценти за секој празник и за сите прилики.Координирање на вашиот омилен ткаеше тема со најголем избор на совршено одговараше солидна боја нијанси.Се зборува за избори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата