ПРЕМИЈА за НЕГА на Мачка & Куче Смирувачки Diffuser Рефил Кит - Пакување од 3 - Мачка и Куче Appeasing Pheromone Рефил Сет за домашни Миленици - Анти-Анксиозност Plug-in Diffuser Рефил Кит -

ПРЕМИЈА за НЕГА на Мачка & Куче Смирувачки Diffuser Рефил Кит - Пакување од 3 - Мачка и Куче Appeasing Pheromone

Достапно за вашата нарачка
DEN 451.20
Залиха:

НАПРЕДНИ СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ ФОРМУЛА : Нашите феромони diffuser помага во намалување на поделба анксиозност и страв од гласни звуци, како што се : север и огномет, се зголемува фокус за време на тренинг сесиите, и помага за домашни миленици да се прилагодат на новите средини.DRUG-FREE СМИРУВАЧКИ РЕШЕНИЕ : Удобноста на вашиот четири нозе најдобар пријател со смирувачки феромони за кучиња и мачки.Мачката и кучето diffuser за вознемиреност имитира мајчинската негување на феромони кои ги убеди, да се смири, како и поддршка за вашето домашно милениче за време на стресни ситуации.НАМАЛУВАЊЕ на СИМПТОМИТЕ НА АНКСИОЗНОСТ : Кога нашите домашни миленици да се нервирате или под стрес, што може да резултира со тресење, џвакањето, мокрење, чешање, или лае.Нашата мачка и куче смирувачки diffuser смирува нервозата и ги ублажува загрижувачки однесување.ДО 12 НЕДЕЛИ ОПФАЌА : Едноставно приклучокот на вашето куче и мачка смирувачки diffuser во област на вашиот дом, каде што вашето домашно милениче престојува.Замена на куче и мачка однесување diffuser на секои 30 дена да се задржи вашето домашно милениче чувствува безбедно и удобно.ПОКРИВА ДО 700 КВАДРАТНИ МЕТРИ : миленичиња смири plug-in карактеристики ротирачки plug да се приспособат на двете вертикални и хоризонтални места.Куче и мачка смири plug-in има пријатна арома на лаванда и покрива до 700 квадратни метри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата