WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Алуминиумска Легура Лизгачки Врата се Справи со Барака Прозорец Гаража Кабинет Плакарот Фиока со Завртки Лесно се Инсталира По

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Алуминиумска Легура Лизгачки Врата се Справи со Барака Прозорец Гаража Кабинет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1130.40
Залиха:

Погоден за повеќето стандардни вратата големини.МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум легура е лесен во тежина, но висока во сила.ЛЕСНО ДА се ЗАФАТ :7.87" целокупната должина.Соодветната страна царинење овозможува лесен и удобен зафат.АПЛИКАЦИЈАТА : Оваа врата се справи може да се користи за врати, гејтс, гаражи, свлечишта, кабинет, плакари, лизгачки врати и повеќе.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА: Само вметнување на завртка(вклучени) низ дупки во справи и тогаш вежба во вратата.Алуминиум Легура Лизгачки Врата се Справи со Барака Прозорец Гаража Кабинет Плакарот Фиока Со Завртки Лесно се Инсталира Портата Дома Kitchen Features : МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум легура е лесен во тежина, но висока во сила.ЛЕСНО ДА се ЗАФАТ :7.87" целокупната должина.Соодветната страна царинење овозможува лесен и удобен зафат.АПЛИКАЦИЈАТА : Оваа врата се справи може да се користи за врати, гејтс, гаражи, свлечишта, кабинет, плакари, лизгачки врати и повеќе.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА: Само вметнување на завртка(вклучени) низ дупки во справи и тогаш вежба во вратата.БОИ : Достапни се три бои : мат сребро, светла сребрена, црна.Спецификации : Предмет Тип : Лизгачки Вратата Handle Material : Алуминиум Боја : Мат Сребро, Светла Сребро, Black Types : 1(Мат Сребро), 2(Светла Сребро), 3(Црна)Големина : Околу 200 х 50мм/7.87 х 1.97 инчен(L x W)Должина Дупка на Далечина : За 180mm/7.09 inch Width Дупка на Далечина : За 30мм/1.18 inch Panel Дебелина : За 2mm/0.08 inch Handle Puller Ширина : За 20mm/0.79 инчи, Дебелина : За 7mm/0.28 inch Package Вклучува : 1 Pc x Лизгачки Врата се Справи со 4 Pcs x Screws Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата