Amscan Меѓународни 22.8 cm Плоча S/c (apple Црвено)

Amscan Меѓународни 22.8 cm Плоча S/c (apple Црвено)

Достапно за вашата нарачка
DEN 197.28
Залиха:

Додадете солидна боја садови се допаѓа нашата Црвена 9" Хартија Плоча, 8ct.на вашиот настан за поп на боја.Овие црвени чинии се совршена големина за јадење или големи порции на овошје.Полна боја садови како и нашите хартија вечера плочи се одличен изглед за многу роденден теми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата