Рефлексивни Мачка Поводник Мачка Кабел Од Поводник Избега Доказ Одење Води Двор Долго Поводник Трајни Безбедно Персоналните Extender Поводник Тренинг Игра Отворено з

Рефлексивни Мачка Поводник Мачка Кабел Од Поводник Избега Доказ Одење Води Двор Долго Поводник Трајни Безбедно

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

[Безбедност материјал] Нашата мачка појас е вткаена од мека најлон, многу силни и издржливи, мала тежина, и портокал око-фаќање на дизајнот, што го прави да изгледа модерен.Неговиот дизајн е метежот-бесплатно и нема да се заплетка со грмушки.[Производ големина] Нашата мачка поводник е 30 метри, што е многу погоден за мачки, мали кучиња, зајаци и други мали домашни миленици да се игра/воз/кампување/пешачење.Можете исто така да се врзуваат едниот крај на багажникот да се ослободи вашите раце.Уживајте во мирот на умот поводник прилог со нашите 360° на ротација, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се движат слободно околу вас.Контрола на домашни миленици да се избегне да биде изгубена во твоите очи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата