CYHO Erasable Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Внатрешна Живеење;Експеримент;Декорација;Фабрика, 33000x5x0.1(MM), Зелена, 2 (Проекти) Лепливи Ленти

CYHO Erasable Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Внатрешна Живеење;Експеримент;Декорација;Фабрика,

Достапно за вашата нарачка
DEN 98.64
Залиха:

Производот е лесно да лупам себе надвор без лепило остатоци.Таа е отпорна на голема температури, поради неговата добра изолација.Производ има висока лепило сила.Производот е отпорен да се враќа и warping.Производот е отпорен на триење со добра стабилност.Применливи Прилики : Пакет;Дневни Домаќинство;Внатрешна Живеење;Експеримент;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Зелена Материјали : Пластика, Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 40(G) Должина : 33000(MM) Ширина : 5(MM) Висина/Дебелина : 0.1(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот е лесно да лупам себе надвор без лепило остатоци.Таа е отпорна на голема температури, поради неговата добра изолација.Производ има висока лепило сила.Производот е отпорен да се враќа и warping.Производот е отпорен на триење со добра стабилност.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е силна затегнувачка сила и висок издолжување.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата