Самостојна 2 Жичен Замена Earpads - JECOBB Уво Перница Влошки со Протеини Кожа и Мемориска Пена за Удира Solo2 Жичен На Уво Слушалки страна на д-Р Дес САМО (НЕ се ВКЛОПУВААТ Са?

Самостојна 2 Жичен Замена Earpads - JECOBB Уво Перница Влошки со Протеини Кожа и Мемориска Пена за Удира Solo2

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Следете ги инструкциите, тоа е лесно да се отстрани вашиот стар победи самостојна 2 жичен уво влошки и инсталирате нов ритам замена уво влошки.СИЛНО ЛЕПИЛО : 3 M VHB лепило на грбот на уво перници ќе бидете сигурни дека вашето уво перници никогаш не ќе падне.ПРОТЕИНИ од КОЖА : се Направени од издржлив и професионални одделение протеини кожа за долгорочна употреба, замена уво влошки имаат мазна површина и удобно допир.МЕМОРИСКА ПЕНА : Направен од поцврст мемориска пена за блокирање на бучавата, ќе уживате во вашите победи solo2 на жичен слушалки на уво, од страна на проф. д-Р Дес.ГАРАНЦИЈА : Секое уво подлога е темелно испитан во случај на дефекти. 100% пари назад, ако не се вклопуваат или неисправни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата