xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Снег Париз

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Лесен и проширува справи позиција, лесно може да се крена со два прста, повеќе преносни.ШИРОК УСТАТА ДИЗАЈН - во Овие спортови шишиња се течење доказ, со долги слама и широко устата отворањето на изолирани шише овозможува брзо полнење и пиење.Може да се задржи вашата пиење ладна или топла.И ви помага да останете кул, и хидрирани за on-the-go начин на живот.Осигурајте се дека вашиот пијалаци природна, додека одржување на нејзината температура во секое време секаде. За малолетните лица, ве молиме да користите под водство на возрасни или откако ќе бидат информирани.МАТЕРИЈАЛ - Нашите Нерѓосувачки вакум шише за вода е двојно ѕидови и направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Е совршен суштинско значење додаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата