Филип Витни Метал Семејно Стебло Со 4 Виси Слика Фото Рамки

Филип Витни Метал Семејно Стебло Со 4 Виси Слика Фото Рамки

Достапно за вашата нарачка
DEN 563.76
Залиха:

Ги славиме како вашето семејно стебло се разви со овој метал дрво со виси слика рамки.Екранот на мирување или висат на ѕидот.Вклучува 4 виси слика рамки.Две од 1,4 x 2.25 и Две од 1,4 x 1.4. Димензии : 13" висок X 12.5" широк.Филип Витни Метал Семејно Стебло Со 4 Виси Слика Фото Рамки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата