Козметички Торба Гроздобер Цвет Флорални Жените Шминка Случај Патување Складирање Организатор

Козметички Торба Гроздобер Цвет Флорални Жените Шминка Случај Патување Складирање Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Димензија : 9" x 6.5" x 6.2" / 23cm x 17cm x 16cm.Материјал : Twill Ткаенина. 1 патент нето џеб, 3 џебови, 4 еластична ремени.Патент Затворање.Една Рачка.Пакет се вклучени : 1 x Козметички Торба Димензија : 9" x 6.5" x 6.2" / 23cm x 17cm x 16cm Материјал : Twill Ткаенина Мулти Функционални Торба : 1 патент нето џеб, 3 џебови, 4 еластична ремени Лесен и Лесно да се Носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата