Пери Mackin Anti-Colic Силикони Бебе Шише, Бела, 9 Унци + Град Пелена Tote - Голем Капацитет Мулти-Функција Патување Бебе-Торба

Пери Mackin Anti-Colic Силикони Бебе Шише, Бела, 9 Унци + Град Пелена Tote - Голем Капацитет Мулти-Функција Патување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1847.76
Залиха:

100% за ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ : не Содржи пластични.На брадавица и телото на шишиња се целосно BPA-, ПВЦ, и phthalate-слободни.СУПЕРИОРЕН во однос на БЕЗБЕДНОСТА : Патентиран течење-доказ, силикон-да-силиконска заеднички систем обезбедува вашиот формула допира нема нечисти пластика за време на хранење.ИСКЛУЧИТЕЛНИ СТИЛ : Пери Mackin е шик и спортски Град Пелена Tote е мора да има за стилски мајки on-the-go!Се одликува со голем број на решенија за складирање со повеќе надворешните и внатрешните џебови, вклучувајќи скриени надворешноста патент џеб за да го носат сите бебиња' essentials.Со две современи стилови за да изберете од, мулти-барањата Град Пелена Tote нуди дискретно елегантни опција за зафатени родители.УДОБЕН КАРАКТЕРИСТИКИ : мала тежина и разноврсна пелена tote со врвот патент затворање; прилагодливи рака вклучени за индивидуализира носат опции.Вистинска кожа се справува внатрешни карактеристики три еластични џебови и две патент џебови.Мерки 12 W x 16 H x 5.5 D инчи.ПЕРИ MACKIN ВЕТУВАЊЕ : Во Пери Mackin, ние знаеме дека кога станува збор за грижата за вашите малечки, нема замена за квалитет можете да им верувате.Затоа, сè што направи, од нашите наградуваниот бебе шишиња за нашиот начин на живот производи за постарите деца, е дизајниран со безбедноста, стил, и погодност во умот.Лесен mesh ткаенини tote го прави лесно со нејзината пространа внатрешност и повеќе џебови, вклучувајќи страна-zip за замрзнување.Изборен рака обезбедува вршење на удобност, при промена на подлога, го прави за гужва-слободен сали.Менување на Подлога, Вода доказ влажни торбичка, Вода доказ случај, Шетач Клипови, Изолирани шише носителот и монтажни рака вклучени.Пери Mackin шишиња се направени од 100% од храна одделение силиконски и се слободни од BPA, основни поени, phthalates, олово, ПВЦ, и домашно МИЛЕНИЧЕ.Ултра-широк врат дизајн и заоблени агли се направи лесно чистење со рака или со четка.Нашите шишиња се обезбеди подобро хранење искуство поради anti-colic пропустливи дека спречува несакани на воздухот, намалување на colic симптоми и гас.Нашите шишиња расте со вашето бебе, благодарение на меѓусебно брадавиците кои се дизајнирани да ги совршено одговараат на вашето бебе е промена на хранење потреби како тој или таа расте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата