Се Колнам Тоа е Само Алергии Лицето Маска Смешно Плаче Носот И Устата Покривање

Се Колнам Тоа е Само Алергии Лицето Маска Смешно Плаче Носот И Устата Покривање

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН : Лудо Куче, Т-маица, брендирани крпа лице маски се дизајнирана и отпечатена во САД.Сега ќе може да ја напушти куќата со соодветна заштита во стил!Со живописни бои и трајни трајност на нашите маски се совршен подарок за секоја прилика.Не користите на дете под 2 години.ОСТАНЕТЕ БЕЗБЕДНИ : Овие дише 3-Ply маски се направени од премиер квалитет 100% ringspun памук.Лесно и исклучување уво циклуси се приспособат се соочуваат со различни облици и големини.Двојно крои обезбеди овие трајни маски ќе трае.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Дали сте слатки и симпатична или саркастичен и nerdy, се подготвени да се забавуваат со оваа графички лицето маска.Флексибилен материјал со еластична уво циклуси кои може удобно да се вклопи во главите на сите големини.Ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе се обезбеди непосредна размена.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашата лице маски се совршен подарок за секој кој има потреба Т.Е и цената не може да се победи.Машина перат (ладна вода, ниска топлина сува).Одличен подарок за празници, родендени, усвојување дена, или спасување засолниште настани!.ЛИЦЕТО МАСКА : Вие не мора да се жртвува стил при покривањето на вашето лице.Покаже на сите што го имаш смисла за хумор, дури и кога тие не можат да ја видите вашата насмевка.Овие маски се гарантира да се смеат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата