KNOBWELL Кристал Стил Вратата Knob Сет од 5 со Викторија Плоча Розети, Приватноста Вратата Копчиња Кревет/Бања Функција, Масло Протри Бронза

KNOBWELL Кристал Стил Вратата Knob Сет од 5 со Викторија Плоча Розети, Приватноста Вратата Копчиња Кревет/Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 3275.76
Залиха:

★ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталирате на вашиот knob поставена во флеш.Сите што ви треба е вратата и алатка за поставување!Нема потреба за професионални вратата fitters, можете да го направите за себе!. ★ ДВОЈНА ДВОСТРАНО : Нема потреба да се купат два — овој дијамант стакло knob е двојно двострано, погодна за двете левата рака и десната рака врати. ★ ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Оваа врата knob се вклопува 1-3/8" да 1-3/4" врати.Функцијата на заклучување е за Приватност, значи тоа би можело да биде заклучен внатре, без копчиња, но може да се отвори надвор во итни случаи.Обично тоа може да се користи на спалната соба или бања на вратата. ★ ДИЈАМАНТ ОБЛИК : Тоа не е само една врата knob — тоа е изјава парче.Овие прекрасни дијамант стаклена врата копчиња се Бронза заврши и сигурни да додадете контакт на софистицираност на вашиот дом. ★ ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Наплата или Замена за било кој квалитет на проблемот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата