Littlearth Унисекс Областа Појас, СМ/MD Тим Боја

Littlearth Унисекс Областа Појас, СМ/MD Тим Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 288.00
Залиха:

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Официјално лиценцирани МАК, NHL, NCAA производ. 100% полиестер webbing со метални тока.Увезени појас е embellishes во САД.Мал/Среден fts до 46" половината Големи/XL се вклопува до 56" половината.Вашиот тим логото е избрана на пациентот етикетата рака пораби врз појас.Тешки лизгачот тока лесно се прилагодува на широк спектар на половината големини.Без разлика дали сте качување до вашето место на стадионот, на корпоративната скала, или чиста мраз лице, ова солиден webbing појас по Малку Земја Продукции ќе го поддржи вие и вашиот тим во стил.Направени од 1.5-Инчен широк поли webbing со ткаени тим логото етикета и мат метал појас тока.Достапен во големини - Мали/Средни 46-инчен должината одговара на половината : инчи да инчи, и големи/крупните 56-инчен должината одговара на половината : инчи да инчи.Овој појас е произведено во Кина во земјата заврши во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата