8 Парчиња на Жените Спијат Капа Skullies Beanies Капи Мека Headwear Baggy Главата Капа Шамија Тенка Хаубата Капа за Жените Зимско Отворено Спортски Возрасни, 8 Стилови

8 Парчиња на Жените Спијат Капа Skullies Beanies Капи Мека Headwear Baggy Главата Капа Шамија Тенка Хаубата Капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

полиестер и spandex.Суво Чистење Само.Мултифункционален Дизајн : падот beanies за жените донесе шупливи дизајн, достапен за марами, маски, neckerchiefs, исто така замени за перики, голем број на функции, да ги задоволат вашите различни потреби, добар зимски прибор за облека.Мека Квалитет Избор на Материјали : нашиот череп капи за жените се меки и удобни, изработени од 97% полиестер и 3% spandex, дише и еластична, што можете комотно да се носат дома или на отворено.Исклучителна Обрасци : секој slouchy beanie, при што кај жените има карактеристични цветни дизајн, загрева во студениот ветер, и преголеми стил, исто така може да обликот на вашето лице, земајќи ги на вашиот шармантен темперамент.Доволно Есен Шапка Материјали за Вас : ќе добиете 8 парчиња на сплетам капи во повеќе бои, стилски за секојдневна употреба со различни тимови, и исто така можете да ги споделите со вашите околните пријатели или семејството како шик подароци.Флексибилни Еластичноста да Ви Одговара : на етничките опуштеност beanie е со обем од околу 21 инчи, еластични да водат до околу 24 инчи, може да се носи со различни фризури и главата форми, прави да изгледаат стилски и елегантен.Мали совети : Нашите дами капи треба да се мијат со рака со вода под 30 целзиусови степени, потоа да се откажам да се исуши.Не кајгана, железо или сува чиста, за да се избегне деформација откако ги правите овие работи.Шик подарок за луѓето : на Овие мулти боја капи се изводливо да бидат испратени како што се практични подароци за вашите пријатели, колеги, девојка, жена, мајка, сестри, соученици и некои други, што ги прави да се чувствуваат вашите внимателен мисли, и тие ќе ви благодариме за вашиот warmhearted предмети, како и.Карактеристики : Материјал : полиестер и spandex Боја : како на сликата прикажани Големина : прибл. 21 инчи во обемот (првобитна состојба) Пакетот вклучува : 8 x Skullies beanies Топло белешки : не кајгана, железо или сува чиста нив, само измијте ги со рака.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата