Арм Позиција Подлога, Рака Пена Рампа Висока Густина Сунѓерот Сина Силна Поддршка за Болница

Арм Позиција Подлога, Рака Пена Рампа Висока Густина Сунѓерот Сина Силна Поддршка за Болница

Достапно за вашата нарачка
DEN 736.80
Залиха:

Со патент, отстранлив капак дизајн, го прават тоа е лесно да се мијат, здрава и чиста.Посебно дизајнирана според човечкото тело, механиката и горниот екстремитет radian.Со висока густина сунѓер, удобно и дише, да обезбеди силна поддршка на вашата рака.Удобно и мека ткаенина, погоден за оние пациенти кои има арм тешкотии.Со мазна провира, парична казна крои, силни и издржливи, кој има долг животен век.Функција : 1. Посебно дизајнирана според човечкото тело, механиката и горниот екстремитет radian.2. Со мазна провира, парична казна крои, силни и издржливи, кој има долг животен век.3. Со висока густина сунѓер, удобно и дише, да обезбеди силна поддршка на вашата рака.4. Удобно и мека ткаенина, погоден за оние пациенти кои има арм тешкотии.5. Со патент, отстранлив капак дизајн, го прават тоа е лесно да се мијат, здрава и чиста.Спецификација : Предмет Тип : Арм Pad Material : Сунѓер, памук cloth Color : Блу Пакет Листа : 1 x Arm Подлога.

Кон својствата

Item Type:
Arm Pad
Material:
Sponge, cotton cloth
Color:
Blue
Package List:
1 xArm Pad :

Најдобри предлози во категоријата