GANFANREN Виткање Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Расклопна и Стигнале Перење и Сушење Рек Облека Држач за Пропелер

GANFANREN Виткање Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Расклопна и Стигнале Перење и Сушење Рек Облека Држач за Пропелер

Достапно за вашата нарачка
DEN 4077.12
Залиха:

ПРОСТОР SAVER : Не-corroding и ' рѓа-доказ алуминиум овозможува внатрешна и надворешна употреба.Количка за дизајн за лесно складирање и простор за заштеда на енергија,Овој стигнале сушење решетката може да се лулаат на 180 степени кон лево и десно; Виткање рака и ги заградата.Можете да замав тоа блиску до ѕидот за да зачувате простор кога не го користите.Лесен за инсталација : Монтажа на хардвер и лесно да се следат инструкциите вклучени(слика Лево или опис на производот подолу), така што може да се качи и да уживате во удобен облека-виси простор веднаш,На сушење преградата мора да биде инсталиран на товарот ѕид。.Добро Товарот Капацитет : Направен од стабилна структура на алуминиум, товарот 60 lb Thickened база, го издржат доволно облека, крпи и чорапи за да висат на.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : виткање облека сушење рек совршен за користење во спални соби, бањи,перална,и балкон.Сушење полици за перење.Сушење полици за сува облека.ПРОСТОР SAVER : Не-corroding и ' рѓа-доказ алуминиум овозможува внатрешна и надворешна употреба.Количка за дизајн за лесно складирање и простор за заштеда на енергија,Овој стигнале сушење решетката може да се лулаат на 180 степени кон лево и десно; Виткање рака и ги заградата.Можете да замав тоа блиску до ѕидот за да зачувате простор кога не го користите.Лесен за инсталација : Монтажа на хардвер и лесно да се следат инструкциите вклучени(слика Лево или опис на производот подолу), така што може да се качи и да уживате во удобен облека-виси простор веднаш,На сушење преградата мора да биде инсталиран на товарот ѕид。Добро Товарот Капацитет : Направен од стабилна структура на алуминиум, товарот 60 lb Thickened база, го издржат доволно облека, крпи и чорапи за да висат на.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : виткање облека сушење рек совршен за користење во спални соби, бањи,перална,и балкон.Сушење полици за перење.Сушење полици за сува облека.Боја : Black Material : Алуминиум alloy Size : Должина : 60cm, Продолжување : 31cm Package Содржина : 1* Облека Сушење Rack Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Добредојдовте на нашиот продавница и да ви посакам среќен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата