ADSE Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Warmers, Плоштад Електрични Крпа Рек Мат Црна и Бела опција за Дома Бања,Бела Грејач Крпа Решетката за Бања

ADSE Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Warmers, Плоштад Електрични Крпа Рек Мат Црна и Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 849.60
Залиха:

НИСКИ ТРОШОЦИ НА КОРИСТЕЊЕ : моќта на овој производ е само 40w,и инсталирањето на крпа потопол е лесен, ефикасен и евтин начин да се сврти секој туш во луксузен спа искуство.Тие се загрее вашиот крпи, така што сушење исклучување по туш или када, никогаш не била толку топла и пријатна.И покрај тоа помага да се чувствувате toasty, тие, исто така, го забрза сушење на вашата крпа, така што никогаш да не замина со влажен еденИме : Крпа Потоплите, од Нерѓосувачки челик, електрични крпа rack Product големина : 600*450*120mm Product материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Heating време : 5-10 minutes Voltage : 220 V - 240 VPower : 40-280 WWaterproof оценка : IP44 Our пријателски тим за поддршка се на страна да се грижи за тебе, и ако за било која причина,ure не се целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви обезбедиме со целосно враќање на средствата.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте ги инструкциите внимателно по купувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата