FMOGG Салон регулируема Облегалка Тешки Берберот Столици Хидраулични Полулегнал Салон Стол Стил Стол за Салонот Опрема Тетоважа Стол Тетоважа Стол за Салон за Убави

FMOGG Салон регулируема Облегалка Тешки Берберот Столици Хидраулични Полулегнал Салон Стол Стил Стол за Салонот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1485.60
Залиха:

Погоден за коса салони, козметички салони, тетоважа, продавници, итн., класичен дизајн со модерни елементи, долг живот, висока сигурност, погоден за обликот на човековите назад.На backrest може да биде целосно поместување на 160° и прилагодлива опсег е широк, исполнување на потребите на различни сцени, како што фризура, бричење, и убавина.Високо-квалитетни ПВЦ синтетички кожа-со текстура и сатенски финиш, водоотпорни, лесно да се чисти, пена пополнување-додадете удобност. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Тоа е исто така погоден за салон за убавина, спа, тетоважа продавница и така натаму. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Овој бербер чаир ќе биде совршен избор за секој стил на салон за убавина, берберот и тетоважа продавница.Направени на комерцијални одделение ПВЦ кожа, со дебел висока густина пена соочи се обезбедува пријатна место за вашиот клиент да се релаксираат.И ПВЦ кожа е лесно да се исчисти и да се задржи траен убавина.Исто така, се карактеризира со стилски потпирачи за раце, стабилна круг база, хидраулична пумпа, и chrome подложка за нозе кои ги обезбеди неверојатна удобност.Овој прекрасен берберот чаир ќе ги исполни сите ваши салон потреби!Технички индекс : висина на Седиште : 97-108 cm/38-42.5" Седиште големина : 50m (должина) x49cm (ширина)/19.6x19.2" висина на Седиште : 50-61cm/19.6-24" Backrest големина : 55cm (ширина)/21.6" Човечкото тело потпирачи за раце : ПВЦ синтетички кожа и алуминиумски легури Стабилна подложка за нозе : челик и железо Површината материјал : (ПВЦ) синтетички кожа Фил : висока густина сунѓерот капацитет : 150 kg/330 lb Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата