Хартија Шредер за Домашна Употреба, 5-Лист Crosscut Хартија и Кредитна Картичка Шредер за Home Office Home Шредер со Рачка за Документ,17l Wastebasket

Хартија Шредер за Домашна Употреба, 5-Лист Crosscut Хартија и Кредитна Картичка Шредер за Home Office Home Шредер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1029.60
Залиха:

Крстот-намалување на шредер 17 L отпадна хартија кошница има голем капацитет, ниска празнење фреквенција и удобен.4 in Shredded хартија капацитет : голем капацитет 17 LWhether да се прелива хартија : на сечење процес може да се сменат за да ги собереш на paper Maximum број на хартија текст : 5 парчиња хартија може да се ситни и со помош на истите time With или без прегревање заштита : вграден-во прегревање protection Continuous работно време : 5 минути на континуирана work Type : Head-up shredder Function : Брзо да ги уништи хартија за да се заштити confidentiality Features : Крстот-сечење хартија и кредитна картичка shredders за домашна употреба, и до 5 листови хартија во исто време.4 инчи, и да може да се стави во конус или под маса. Ние сме многу сигурни во квалитетот на производот и гаранција за квалитет на производот.Мал во големина, домаќинството хартија шредер прифаќа преносни се справи со дизајн, која е многу погодна за семејства или мали канцеларии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата