Oribe 15inch Сет од 5 СУШИ ПЛОЧИ Беж Керамички Направени во Јапонија

Oribe 15inch Сет од 5 СУШИ ПЛОЧИ Беж Керамички Направени во Јапонија

Достапно за вашата нарачка
DEN 11640.00
Залиха:

Oribe Сет од 5 СУШИ ПЛОЧИ.Врз основа боја е Беж.Материјалот е Керамички.Големина е W15x6.3,H1.9inch.Кога сакате други СУШИ ПЛОЧА,ќе пребарување watou.азија СУШИ ПЛОЧА.No : машина за миење Садови ДА : Микробранова No : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете).Oribe Сет од 5 СУШИ ПЛОЧИ.Врз основа боја е Беж.Материјалот е Керамички.Големина е W15x6.3,H1.9inch.Кога сакате други СУШИ ПЛОЧА,ќе пребарување watou.азија СУШИ ПЛОЧА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата