GIGABYTE AORUS 15P KD - 15.6 FHD IPS Анти-Отсјај 240Hz, Intel Core i7, NVIDIA GeForce RTX 3060 Лаптоп графичкиот процесор 6GB GDDR6, 16GB Меморија, 512GB SSD, Win10 Домашен, Гејмерски Лаптоп (AORUS 15P KD-72US223SH)
Обновено - 46 %

GIGABYTE AORUS 15P KD - 15.6 FHD IPS Анти-Отсјај 240Hz, Intel Core i7, NVIDIA GeForce RTX 3060 Лаптоп графичкиот

Достапно за вашата нарачка
DEN 4415.76
DEN 2400.00
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .NVIDIA Ge Force RTX 3060 Лаптоп графичкиот процесор 6 GB GDDR6. Зголемете Часовник 1605 Mhz 14.0(W) x 9.6(D) x 1.06(H) инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата