Hitc Ноќни Бебе Креветчето,Ко-кога Бебето Спие Cot со Душек, Свитлива Страна,Прилагодлива Висина,Мрежа Windows,Тркала и Патна Торба,0-18 Месеци,Зелена (Боја : Зелена)

Hitc Ноќни Бебе Креветчето,Ко-кога Бебето Спие Cot со Душек, Свитлива Страна,Прилагодлива Висина,Мрежа Windows,Тркала

Достапно за вашата нарачка
DEN 496.80
Залиха:

Се движи во Ќе : Невидливи Носат-Отпорни, Тркала на Дното, Подигнете и да си Одат, се спушти и да Престане.Лесно да им Помогнам, Ширината на Нашите Креветчето е Контролирана од страна на 55 Cm, и на Влезот и Излезот од Спалната соба Се Бариера-Слободни.Удобен Дизајн : Видливо Мрежа на Страна, Го Прави Лесно да се Набљудуваат на Бебето Состојба; Зголемување на Чување Кошница да се Одржи на Бебето е од Суштинско значење Предмети.Поместување на Креветчето : Висина од Една Страна Може да Се Прилагоди од 10°, од Една Страна, да се Навалите на Креветчето да се Спречи Бебе од Повраќање Млеко и се Грижи за Новороденче Е Stoh.Прилагодлива Висина : Висината на Креветчето е Прилагодлив во 5 Нивоа, за Појавување на Различни Кревет Видови, Лесна Спојување, со Засилен Фиксна Појас, ве Молиме да Користите Приклучните Фиксна Правилно да се Спречи Креветчето од Deviating од Големиот Кревет.Количка за Креветчето : на Количка за Дизајн на Креветчето е Лесно да се Носат, со Големина по Виткање е За : 94 X14 X60 Cm, Опремени со Складирање Торба, Може да се Стави Тоа на Авионот, да ја Стави во Автомобилот, а Потоа Патуваат.Погоден од Раѓање - 18 Месеци, Ноќни Креветчето Има Широк Опсег на Функции Кои ги Обезбеди И Практичност за Вас, и Ноќен Сон за Вашиот Малку Еден.Specification Name : Бебе Bed Material : Алуминиум Легура/Полиестер Влакна, Итн.Производ во Боја : Green Style : Lifting Bed Надворешниот Дијаметар : 90 X50 Cm Bed Внатрешен Дијаметар : 87*48 Cm Applicable Возраст : 0-18 Months Packing Големина : 94 X14 X60 Cm Product Листа : 1 X Креветчето, 1 X Душек, 1 X Патување Bag Note : Вистинската Боја на Објектот Може да Биде Малку Поинаку од Сликите кои се Прикажани на Веб-сајтот Предизвикана од Многу Фактори Како што се Осветлувањето на екранот на Компјутерот Sn или Осветлување Нивоа.Големината е Страна-Мери, ве Молиме Овозможи Мало Отстапување во Рок од 2 Cm.Политика на враќање, Ако Производот Не Имаат Проблеми со Квалитетот, Ние Не Сме Одговорни за Враќање Превозот на Трошоците, Ви Благодариме за Вашето Разбирање.Сите од Нашите Предмети Се Нови од Фабриката,Некои Мириси Се Нормални, ве Молиме да Не Грижете се, Таа Ќе Исчезне Наскоро.Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Направиме Нашите да се Реши Проблемот и да Ви Даде Добра Услуга на Клиентите.Ви благодариме за Купување во Нашата Продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата