Baoblaze 3Pcs Флексибилни Правоаголна Сапун Силикони Леб Мувла Дрво Кутија за 900ml/1200ml Торта Тост Сапун Одлуки Материјали

Baoblaze 3Pcs Флексибилни Правоаголна Сапун Силикони Леб Мувла Дрво Кутија за 900ml/1200ml Торта Тост Сапун Одлуки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.52
Залиха:

Храна одделение флексибилни силиконски калап сапун со висок квалитет дрвена кутија.Флексибилни, а сепак лесен за одржување на обликот на долг рок, лесно да се чисти и да го користите, нетоксичен и безбеден.Еднократно, одлична вода-доказ, замрзнувач и машина за миење садови безбедно. отпорен на температура од -40 целзиусови Степени до 230 целзиусови Степени, може да се користи.Тоа е исто така одлична за DIY Чоколадо, Колачи, Леб, Мраз, Пудинг, Косата, Желе и др.Опис : - Храна одделение флексибилни силиконски калап сапун со висок квалитет дрвена кутија - Флексибилни, а сепак лесен за одржување на обликот на долг рок, лесно да се чисти и да го користите, нетоксичен и безбеден - Еднократно, одлична вода-доказ, замрзнувач и машина за миење садови безбедно - отпорен на температура од -40 целзиусови Степени до 230 целзиусови Степени, може да се користи - Тоа е исто така одлична за DIY Чоколадо, Колачи, Леб, Мраз, Пудинг, Косата, Желе и др.Спецификација : - Материјал : Дрвени, Силикон - Дрво Кутија Големина(Сино) : Прибл. 28.3 x 8.3 x 9.2 cm / 11.14 x 3.27 x 3.62 инчен - Силиконски Калап Големина(Сино) : Прибл. 26 x 8 x 7.2 cm / 10.24 x 3.15 x 2.83 инчен - Дрво Кутија Големина(Розова/Виолетова) : Прибл. 27.2 x x 7.6 7.6 cm / 10.71 x 2.99 x 2.99 инчен - Силиконски Калап Големина(Розова/Виолетова) : Прибл. 25 x 7 x 6 см / 9.84 x 2.76 x 2.36 инчен - Капацитет(Розова/Виолетова) : 900ml - Капацитет(Сино) : 1200ml Package Вклучува : 3 Сетови Сапун Мувла Loaf We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата