Доказ Серпентина Синџир, 250ft, 800lb, Топла Glvnzd

Доказ Серпентина Синџир, 250ft, 800lb, Топла Glvnzd

Достапно за вашата нарачка
DEN 1288.80
Залиха:

Овој синџир е изградена на ниско-јаглероден челик, и е идеален за светлина - на среден должност се користи во широк.Овој синџир е изградена на ниско-јаглероден челик, и е идеален за светлина - на среден должност се користи во широк спектар на апликации.Целта помага да се спротивстави на корозија во бара апликации.Синџирот не е наменет за употреба во горните кревање апликации.Ниско-јаглероден челик изградба Идеален за светлина - на среден должност употреба Корозија-отпорни на крај Не е за кревање.Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Технички карактеристики Синџир Објект Синџир Заварување Тип Заварени За Кревање Не Синџир Линк Стил Директно Одделение 30 Синџир Класификација Серпентина Трговија Големина 3/16 во Должина од 250 ft Работно Оптоварување Граница 800 lb Заврши Поцинкуван Челик Материјал Линкови по Нога 12 да 13.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата