Makartt 4 Бои Поли Помине Гел за Полнење Гел Продолжување Помине Комплет Пакетот со Makartt Помине Буквар & Помине Dehydrator за на доградба на Акрилни Нокти, Гел лак

Makartt 4 Бои Поли Помине Гел за Полнење Гел Продолжување Помине Комплет Пакетот со Makartt Помине Буквар & Помине

Достапно за вашата нарачка
DEN 928.32
Залиха:

ГРАБНЕ БИ СЕЗОНА СИТЕ-ВО-ЕДНО ГЕЛ ПРОДОЛЖУВАЊЕ на НОКТИТЕ за ПОЛНЕЊЕ – Овој Божиќ Избегнува било земја, воздух или вода успеваат во јазот помеѓу вашите природни нокти и гел на ноктите, на тој начин, се избегнува бактериски раст.; Ја спречува помине гел кревање, кршење, или пилинг off.; Штити природни нокти.; Прави боја гел повеќе трајни.НОКТИТЕ DEHYDRATOR : Работи да се отстрани или чистење на било кои помине прашина, природни масла или масти и некои други bateria на вашите природни нокти плоча, така што ноктите гел обврзници ноктите површината подобро и посилно.Makartt 4 Бои Поли Помине Гел за Полнење Гел Продолжување Помине Комплет Пакетот со Makartt Помине Буквар & Помине Dehydrator за на доградба на Акрилни Нокти, Гел лак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата