1pc Бебе Шетач Памук Перница Седиште Покрие Мат Дише Универзална Бебе Седиште Лагер за Шетач Мека Автомобил Подлога Pushchair Урина Подлога Лагер

1pc Бебе Шетач Памук Перница Седиште Покрие Мат Дише Универзална Бебе Седиште Лагер за Шетач Мека Автомобил Подлога

Достапно за вашата нарачка
DEN 246.96
Залиха:

На шетач седиште лагер е направена од дише памук и висок квалитет на ткаенина и ќе биде удобно во сите годишни времиња.Лесно да се отстрани и да се чисти, машински перат, на детско седиште за автомобил лагер ќе го задржи вашето pram чиста и хигиенски исправна.Ова бебе carseat вметнете е совршено решение за да се задржи вашето бебе безбедно и удобно додека се во својот автомобил седиште, pushchair, pram, бебе превозникот или шетач.Нашето бебе автомобил седиште перница ќе работи добро со двете столче и шетач се подигнат системи.Погоден за бебешките колички, автомобил седишта, јадење столици, pushchairs, итн.Спецификација : Боја : црвена, сина, розова свиња, розова мечка.Големина : 75*35cm.Материјал : памук.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm=0.393inch2.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Пакет Including1pc*памук перница.

Кон својствата

Color:
red, blue, pink pig, pink bear.
Size:
75*35cm.
Material:
cotton.
1.1 inch=2.45cm/1cm=0.393inch :
2.Please allow some errors due to manual measurement, pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. :
Package Including :
1pc*cotton cushion :

Најдобри предлози во категоријата