Ladieshow Мали Воздушниот Компресор Фан Сечилото на Директно on‑Line Моторни 14mm Вратило 150mm Надворешниот Дијаметар Топката Тип

Ladieshow Мали Воздушниот Компресор Фан Сечилото на Директно on‑Line Моторни 14mm Вратило 150mm Надворешниот Дијаметар

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Овој фан сечилото е исклучителна и компактен, лесен за носење, едноставни за да можете да инсталирате и да го замени.Топката тип на воздушен компресор фан сечилото доаѓаат со ниско ниво на бучава, ултра тивок, многу цврсти и издржливи.Доаѓаат со едноставна инсталација, долгорочна употреба, без деформација, поседуваат стабилна работа.Ова директно‑на‑линија моторни фан сечилото е важен мали воздушниот компресор додатоци.Добар квалитет на пластични материјали, имаат силна отпорност на корозија, трајни, водоотпорен, и мала тежина.Спецификација : Предмет Тип : Мал Воздушниот Компресор Фан Сечилото Материјал : Пластични Вратило Дупка : Прибл. 14mm / 0.6 во Надворешниот Дијаметар : Прибл. 150mm / 5.9 во Пакет Листа : 1 x Мали Воздушниот Компресор Фан на Ножот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата