60 Медиум Само Мал Зафат Не се Лизга Коса Ролки Curlers за средни тесни Кадрици 90109-10pale жолта

60 Медиум Само Мал Зафат Не се Лизга Коса Ролки Curlers за средни тесни Кадрици 90109-10pale жолта

Достапно за вашата нарачка
DEN 600.00
Залиха:

10-пакет за коса ролки само зафат не се лизга ролки за средни тесни кадрици.секој пакет има 6 средни мали димензии коса ролки, 1" x 2.5", брои вкупно 60. секој пакет спакувани во reuseable патент складирање PVC кеса.патент складирање торба држи ролки чисти и го спречува ролки да се држиме кон сè друго.ролки се обвиткани со себе селотејп. 10 пакети, 60 смета, само зафат коса ролки не се лизга косата curlers во средни мали димензии со дијаметар мерење на 1".Секој пакет има 6 единици, што вкупно брои 60.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата