INSPIRELLE 2600 Парчиња од Тебе Undrilled ABS Уметност Faux Бисери на Вазна, Спојници, 6mm Розова-Јоргованот Нема Дупка Шминка Монистра Сирена Имитација Круг Бисер Монистра за Табе?

INSPIRELLE 2600 Парчиња од Тебе Undrilled ABS Уметност Faux Бисери на Вазна, Спојници, 6mm Розова-Јоргованот Нема

Достапно за вашата нарачка
DEN 371.76
Залиха:

Пакување : дијаметар е 6mm.Еден пакет има околу 2600 парчиња бисери.Квантитет се мерат по маса, и може да биде 50 парчиња повеќе или помалку.Карактеристики : Тие се без дупки, па не можете да користите бисери на стринг.Повод : Убави бисери изгледа одлично во секој случај на свадба, роденден, годишнина, забава.Совршен за пополнување вазна или избави неколку околу свеќи!.Цел : Уметности & Занаети, Табела ги расфрла и вазни спојници.Овие бисери може да се користи за да се одржи четки во шминка четка организатор, идеални за чување шминка четки, веѓа молив, eyeliner, blushes, кармини, итн.Материјал : Изградени на премиум квалитет пластични (ABS), со одлични временски услови отпорни и многу посилна од стакло, што го прави многу повеќе отпорност и побезбедно.Издржлив материјал направи бисери може да се користи на неограничен број на пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата