сито од не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter Капак Shaker Готвење Алатки Кафе Додатоци за Домот, ресторан, кујна

сито од не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter Капак Shaker Готвење

Достапно за вашата нарачка
DEN 782.88
Залиха:

Класичен и едноставен дизајн, лесно да се користи.Печење материјали, кафе производи, прашина.Нови пипер конзерви со мрежа дупки, поголеми и позаоблена од обичните модели.Погоден за промет на пазарот, хотел материјали, скара материјали, кафулиња.Се користи за да посипете еднакво на кафе со какао во прав или цимет во прав за да се подобрат вкусот, исто така, се совршена алатка за тресење сол, црн пипер и шеќер во прав или украсување торти и cupcakes.Доаѓаат со запечатени проѕирен пластичен капак, блокови на влага во воздухот, да ги задржи на остатокот од прав суви и свежи.Knob тип капак е лесно да се зезнав и исклучување.Дизајн на различни материјали и форми, го прави вашиот избор diversified Product име : sifters Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : silver Product спецификации : 5*7cm/1.97*2.75 inches Scope на примена : дома, во кафуле, прашоци и други средини,прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред да го купат.3. Освен за овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата