Викторија Бела, Сваровски Jeweled Кристално Црвена Бело Вино Очила на Долг Матични, Класичен Свадба Подарок Шампањ Очила за Инкрустирани со Кристали, 6-Парче Сет

Викторија Бела, Сваровски Jeweled Кристално Црвена Бело Вино Очила на Долг Матични, Класичен Свадба Подарок Шампањ

Достапно за вашата нарачка
DEN 2016.00
Залиха:

Овој сет на вино очила нуди исклучително елегантен начин да им служи на вашиот омилен црвено или бело вино.Секое парче е закривен за совршенство и направен од високо-квалитет доведе слободни кристално за безвременски сјај и блесок, што го прави одличен избор за секојдневна употреба или формална забава со пријателите.Очила се украсени со пенливи Сваровски кристали, рака поставени од страна на квалификувани занаетчии.Прави внимателен подарок за свадби, родендени, housewarming, graduations, годишнини.Софистицирани и зашеметување, овој сет е вистински завет на живот повеќето значајни прослави.Во Victoria Бела магазин ќе најдете само внимателно одбрани, врвен квалитет на парчиња кои ќе ви послужи за долго време.Светла и богати бои на вазни се применува од страна на специјални технологии кои се спречи бои исчезнува или затемнување.Кристал производи се направени во најдобар чешка Фабрики, каде што тие се големо внимание на одржувањето на квалитетот на нивните производи.Тоа е причината зошто овие производи се најдобра опција за подарок за себе или за вашите најблиски.Секој дом доаѓа жив кога ќе се украсуваат со цвеќиња.Затоа, не двоумете се да воодушеви себе и за своите најблиски со прекрасни цветни аранжмани.Вазни совршено ќе се дополнуваат сликата, ревитализира вашата внатрешни работи и донесе бои и расположение, дури и во off дена.Во нашата продавница, секој вазна е уникатен и ќе ги заслепуваат дури и најсофистицираните лице.Дали сте во потрага за уникатен подарок или декоративни акцент за исклучителна празници, во нашата продавница можете да најдете збирки кои ќе ги задоволуваат строгите барања.Во нашата продавница можете да најдете голема колекција на кристал вазни од одличен квалитет, различни форми и големини.Било вазна од нашите колекции може да стане централен од вашиот почетен décor и ќе ве молиме вашиот око за многу години.Во нашата продавница можете да најдете секое дизајн може да се замисли, од доброто јасно вазни за класичен љубители на авантури и фанки модели за модерен стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата