Bonarty Монтажни Патување Наежвам Бричење Четка за Коса за Сечење Чистење за Мажите е Подарок

Bonarty Монтажни Патување Наежвам Бричење Четка за Коса за Сечење Чистење за Мажите е Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.Мажите секојдневно четка за бричење, татко подарок, одлична за салон, дома, лична и професионална употреба.Нежно exfoliates на кожата, без стимулација за вашата кожа.Лесно да ви помогне да се применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни бричење, има , влага и пенливата за луксузен примена во секој помине.Густо исполнето четка главата е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се омекне и бради додека нежно exfoliating кожата во рамките на подготовките за близок, удобно бричење.Опис : - Ефикасно да се зголеми меур на бричење крем, со удобно бричење искуство. - Густо исполнето четка главата е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се омекне и бради додека нежно exfoliating кожата во рамките на подготовките за близок, удобно бричење - Мажи секојдневно четка за бричење, татко подарок, одлична за салон, дома, лична и професионална употреба - Лесно да ви помогне да се применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни бричење, има , влага и пенливата за луксузен примена во секој помине. - Нежно exfoliates на кожата, без стимулација за вашиот skin Specification : - Материјал : Алуминиум легура се Справи со Боја : сина - Вкупна Должина : околу. 15.5x3.2 см / 6.1 × 1.3 inch Package Вклучува : 1x Мажите Четка за Бричење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата