Самнер 784695 Вилушка Продолжување Инсталирате Комплет за Серија 2400 Лифтови

Самнер 784695 Вилушка Продолжување Инсталирате Комплет за Серија 2400 Лифтови

Достапно за вашата нарачка
DEN 5029.92
Залиха:

Се прошири предниците од 23-1/4" да 29-7/16".Притисни копче за да се прошири или да се вратат предници.За користење со Серија 2400 Изведувачот Лифтови.Со притискање на копчето, гранки може да биде продолжен од 23-1/4" (59.2 cm) да 29-7/16" (75.7 cm).При користење на вилушка екстензии на тежина капацитет се намалува на 200 кг, како што е јасно означени за проширена предници.Втор копчето враќа продолжување за складирање внатре предници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата