Лакост Мажите Jogger Sweatpant со Нога Снимање

Лакост Мажите Jogger Sweatpant со Нога Снимање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76
Залиха:

83% ПАМУК, 17% ПОЛИЕСТЕР.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Потпис дизајн од Лакост гардероба.Сите-теренско удобност и наметливо стил се белегот на овие џогирање панталони со модерен colorblock изглед.Го бранеа руно изградба е зајакната со Лакост печати страна ленти, еластична корселе, и сит глуждови.Совршен за вашата денови или прошетки низ градот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата