Квантна Складирање Кабинет со 227 Кантите - 60in. x 24in. x 84in. Големина, Сина

Квантна Складирање Кабинет со 227 Кантите - 60in. x 24in. x 84in. Големина, Сина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1440.00
Залиха:

80 Кантите 5 1/2in.x 4 1/8in.x 3во. 90 Кутии 7 1/2in.x 4 1/8in.x 3во. 30 Кантите 11in.x 5 1/2in.x 5in. 18 Кантите 14 3/4in.x 8 1/4in.x 7in. 9 Кантите 14 3/4in.x 16 1/2in.x 7in. 60in.W x 24in.D x 84in.H екстра-широк кабинет е 13-мерач. 227 отстранлив Ултра Кутии во високо влијание полипропилен/полиетилен.U.S.А.Фабриката се испраќаат; Кутии Вклучени (количина.) : 227, Димензии W x D x H (во.) : 60 x 24 x 84, Бин Боја : Сина, Бин Тип : Ultra, Материјали : Челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата