FOLA Поставите Гира Мажите Боја Мат Barbell Домаќинство Прилагодливи Натопи Пластични Обука Рака Мускулите Почетно Поставување (Големина : 20 кг(44lb))

FOLA Поставите Гира Мажите Боја Мат Barbell Домаќинство Прилагодливи Натопи Пластични Обука Рака Мускулите Почетно

Достапно за вашата нарачка
DEN 13439.76
Залиха:

[ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] тежина на тегови, е прилагодлив, и можете слободно да изберете тежина на прилагодувања за да ги задоволат вашите потребите за обука.Направен од чисто железо и пластични, фитнес гира комплет) може да ви даде подобар фитнес опции. [МУЛТИ-ЦЕЛ ДИЗАЈН] фитнес опрема не е ограничена на гира комбинации.Тој е опремен со 35 cm поврзување прачки и чување на кутии, кои можат да се комбинираат во barbell да се подобри нога мускулите обука. [ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ] пластични школка на гира спречува наназад и е лесен за чување.На поврзување прачка е направен од челик шупливи челични цевки со удобен контрола, и гира се справи со е опремен со рака гел за да се спречи лесно пропаѓање од рака. [СЕОПФАТНА ВЕЖБА] Нашиот сите-во-едно гира barbell поставување ви овозможува да се изврши мулти-функционални вежби.Тегови може да се користи за да sculpt вашиот оружје, и barbell settings ви овозможи да се практикуваат deadlifts или squats.Тоа е многу погодна за зацврстување на горниот дел од телото core мускулите и долниот дел од телото.На прилагодливи дизајн го прави лесно да го користите дома. [ШИРОКО се КОРИСТИ] Тоа им помага да се обучуваат и да се зајакне quadriceps, колковите, задникот, abs, biceps, triceps, нозе и колена дома или во теретана.Со ефективни масти горење фитнес опрема, телото обликување е многу едноставен и лесен.Производ information Product име : Прилагодлив фитнес dumbbells Color : Chrome Material : челик, plastic Weight : 15kg (33lb), 20 кг (44lb), 30kgr. (66.1 lb)Цел : Основни Фитнес/Професионални Fitnessprompt : ★Не може да биде мала грешки во тежина се должи на рачно мерење.Ви благодариме за разбирањето!★Поради различни екранот и осветлувањето причини, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Вистинската боја е предмет на вистински производ!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата