Barski - рачно изработени од Стакло - Искра - Мартини Чаша - Украсени со Вистински Сваровски Дијаманти - Подарок Заградена - 8.25 оз. - Произведени во Европа - Наместете го н?

Barski - рачно изработени од Стакло - Искра - Мартини Чаша - Украсени со Вистински Сваровски Дијаманти - Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 1980.00
Залиха:

Сет од 2, мартини, 8.25 оз. - 9.5" H - 4.75" D. Натоварени со вистински Сваровски камења.Уметнички дизајнирани, рачно изработени во Европа.Исклучително подарок заградени, не треба да се заврши.Погледнете ја заврши Искра barware колекција.Barski Искра Колекција - Тост софистицираност со Европската стакло прецизно рачно изработени и уметнички bejeweled со вистински Сваровски кристали.Искра е за домот barware со пресврт.Инспиративна стил во секој простор, оваа збирка карактеристики Сваровски камења ладен во чаши со исклучителна јасност и сјај - вистинска причина за славење.Токму гравирани балет панделки благодатно танц и се вртат околу секое стакло површината.Трансформира навиваат во богатство со чест на животот повеќето значајни моменти со изразена парче од Искра колекција.Тоа е дар што можат да се соберат и да се негуваат.Убаво спакуван од внатре и од надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата