ZHANGNA Салон Стол High-End Полулегнал Стол, Берберот Стол Удобен Салон Стол Фризерски Стол Полулегнал Стол, Полулегнал Стол Лифт и Надолу Коса за Сечење Стол, Max Оптоварув

ZHANGNA Салон Стол High-End Полулегнал Стол, Берберот Стол Удобен Салон Стол Фризерски Стол Полулегнал Стол, Полулегнал

Достапно за вашата нарачка
DEN 408.00
Залиха:

[360 степен ротација] Тоа може да се ротира 360 степени за да го направат вашиот живот полесно.Тоа носи олеснување на вашата работа или игри или слободно време, само ги ротирате стол. [Прилагодливи backrest] Со прилагодување на backrest од различни агли, можете да ги најдете повеќето удобно на телото.Лесно да се прилагоди, многу погоден за вашето тело.Добро Направени и Здрав : Висок губење на способноста на 330 Lbs како салон стол.Доаѓаат со 23 во Хром база и парична казна изработка на метал конектори.Вода & Масло Доказ & Лесно Чистење : Масажа Стол Покрие СТП Кожа, тоа е вода и масло доказ, можете лесно може да се исчисти тетоважа стол, Преносни Масажа Стол е луксузен и удобен терапевтска масажа за вас Гарантираат искуство.За мулти-сцена користете ја : овој мулти-цел стол е повеќе погодна за разни сцени, barbers, козметички салони, пластична хирургија, тетоважа продавници, лицето третмани. ☆☆☆☆☆ [Елегантна и Убава за Повеќе Наврати] ☆☆☆☆☆➤ Берберот Стол создава безвременски и софистициран изглед во вашиот бербер. ➤ Овој бербер чаир, заедно со својот ретро дизајн, што е најмногу трајни & удобно faux кожа и целосно тапациран, а во исто време земајќи класичен стариот свет чувство на стил, додека сеуште се задоволат барањата на современото barbers.Ве молиме обидете се да се исполнат! ☆☆☆☆☆ Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Чаир ☆☆☆☆☆ ☆☆☆☆☆ [се Фокусира на корисничкото искуство] ☆☆☆☆☆➤ Ако ви требаат повеќе стил, барање за "Берберот Чаир" во нашата продавница.➤ Доколку ви се допаѓа нашата производи, се чувствуваат слободни да го стави на ред.➤ Ние имаме силна услуги на клиентите тим за да се осигура задоволството на клиентите!Ако имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата