SMS Аудио СМС-DJ-GRY Улица од страна на 50 Отсто Жичен ДИЏЕЈ Сетови - Сива

SMS Аудио СМС-DJ-GRY Улица од страна на 50 Отсто Жичен ДИЏЕЈ Сетови - Сива

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

насекаде, во секое време, и било кој начин сакате да го слушне.Само квалитетни производи од Надлежен SMS Аудио Трговците на мало носат целосна SMS Аудио гаранција.Пазете се од фалсификатите; само купување SMS Аудио производи од Овластените Препродавачи.Во согласност Микрофон.Со две монтажни канапи (еден за изработка на телефонски повици, и извиткани DJ кабелот за екстра должина, и трајност), лесно виткање шарки, и ротирање на уво чаши, ова DJ Про Перформанси модел е само право за ДИЏЕЈ на сите нас.Секоја УЛИЦА од 50 DJ слушалки вклучува : отстранлив кабел со микрофон, футрола (мека), авион приклучок адаптер, мека на допир ткаенина за чистење, сопствениците прирачник, и производ брошура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата