24 Колекции - Наливно Случај на Измена на 23 Парче Хигиена & Toiletry Комплет за Мажи, Жени, Патување, Добротворни цели

24 Колекции - Наливно Случај на Измена на 23 Парче Хигиена & Toiletry Комплет за Мажи, Жени, Патување, Добротворни

Достапно за вашата нарачка
DEN 4391.76
Залиха:

VALUE PACK - Зошто се купи мало, кога ќе можат да се купат на големо?Добиете најмногу од вашиот буџет со купување на 24 претходно спакувани колекции за една ниска цена.ДОНАЦИЈА ПОДГОТВЕНИ - Дали сте во потрага да придонесат за доброто?Погодно за бизниси или непрофитни групи како што се добротворни организации, цркви, школи, или владини агенции.КОРИСНО ЗА Бездомници нега пакет материјали, засолништа, опстанок колекции, мисија патувања, училишта, airbnb toiletries, хотели,итни материјали за катастрофа подготвеност, природни катастрофи, ураганот олеснување, благослов кеси, рекламирање материјали, дискови и многу повеќе.ИДЕАЛЕН ЗА Овие основна хигиена колекции содржат essentials за да помогне во одржување : момчиња, девојки, тинејџерите, мажите и жените чувство на чиста и свежа.СЕКОЈ КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА - 2 - .5 оз Deodorant Сапун, 30 Прамен Четка за заби, 7" Црна Чешел, Ноктите Clipper, Еден Жилет Сечилото, 0.6 мл Паста за заби, (2) 0.9 g Прва Помош Маст Пакет, (2) .9g Hydrocortisone Крем Пакет, 1.6 оз Deodorant Stick, 15ct Џеб Пакет Ткиво, 4 5/8" Emery Одбор, 2 Бричење Крем Пакети, 2 мл.Коса, клима уред, 2 мл.Алкохол Бесплатно миење на устата, 2 мл.Шампон и Телото Бања, 18 1/2" Туш Капа, 1 мл.Лосион Цевка, 1 мл.Тело Измијте сите во јасна zip заклучување торба.Нашите најголемиот дел хигиена колекции обезбеди основна лична нега потреби за оние на кои треба.Овие toiletries вклучуваат сите основи за лична нега и доаѓаат во своите подготвени за дистрибуираат торба.Ние исто така, обезбеди најголемиот дел на самохрани предмети ако комплет не е она што ви треба!.Ние нудиме различни комплет опции кои функција предмети за деца, тинејџери и возрасни.Ние, исто така, имаат посебни пакети за да се задоволат мажите и жените уникатните потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата