Jeffergarden Круг Цвет Аранжман Pin Ikebana Kenzan Цвет Декорација Фиксна Уредување Алатка

Jeffergarden Круг Цвет Аранжман Pin Ikebana Kenzan Цвет Декорација Фиксна Уредување Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 170.16
Залиха:

ТРАЈНИ производи ЗА УПОТРЕБА - Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.ДОЛГА И ГУСТА - иглите се долги и густи и основата е задебелена.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Месинг игла kenzan цвет аранжман база на носителот со висок квалитет.БЕЗБЕДНОСТ - Вклучува гумена заптивка околу основата да се спречи гребнатини или штетите на вазна.АПЛИКАЦИЈА - Погоден за high-end клуб, градина, хотел и за домашна декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата