TonyJameJPStore Антички Црвено Бакар 8 инчен Круг Врнежи од дожд Туш Главата & Рака Туш Главата 1.5 Туш Црево Месинг Handshower Заградата Ѕид Туш Рака - Туш Главата В

TonyJameJPStore Антички Црвено Бакар 8 инчен Круг Врнежи од дожд Туш Главата & Рака Туш Главата 1.5 Туш Црево Месинг

Достапно за вашата нарачка
DEN 4319.28
Залиха:

100% Сосема нов и hight квалитет.Издржливи и убави.Се користи за бањи, кујни се убави и згодни.Исто така се користи во хотели, мотели се погодни и луксузен.Висока издржливост, долгорочна употреба. 100% Сосема нов и hight квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата